Open top menu

#WtorekMasculinum: “Kryzys męskości”, 17.02 – relacja


17.02.2015 r. odbyło się pierwsze wydarzenie z cyklu #WtorekMasculinum. Jego tematem przewodnim był Kryzys męskości. Zapraszamy do obejrzenia nagrania. Podziel się nim, aby upowszechnić wartościową wiedzę.

Wszędzie dokoła nas, Panowie słychać, że nastał czas kobiet, że nasza męskość przeżywa poważny kryzys… Każdy z nas na swój własny sposób może się do takich stwierdzeń ustosunkowywać. Jedno wydaje się dziś pewne, świat stawia przed nami inne niż dotychczas oczekiwania, którym staramy się sprostać jako mąż, partner, ojciec, człowiek sukcesu… ale różnie nam się to udaje. Rozmawialiśmy o tym, jak zmierzyć się z wyzwaniem kryzysu męskości 17.02.2015 r. na pierwszym wydarzeniu z cyklu #WtorekMasculinum – mówi Jacek Masłowski, prezes Fundacji Masculinum.

W panelu dyskusyjnym wzięli udział:
  • Joanna Drosio-Czaplińska – psycholog, dziennikarka
  • Wojciech Eichelberger – wiceprezes Masculinum, czołowy polski psycholog
  • Tomasz Kwaśniewski – prowadzący, redaktor Dużego Formatu, dziennikarz
  • Jacek Masłowski – prezes Masculinum, psychoterapeuta, coach i trener
  • Anna Maruszeczko – redaktor naczelna Urody Życia
#WtorekMasculinum

Spotkania w ramach cyklu #WtorekMasculinum odbywają się raz w miesiącu w Skwerze przy Krakowskim Przedmieściu 60a w Warszawie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszego WtorkuDowiedz się więcej o wydarzeniach.

P.S. Gorące podziękowania dla Piotra Knut za pomoc w montażu nagrania!


Avatar
Fundacja Masculinum

Działamy, aby wspierać mężczyzn, dostarczając wiedzę, organizując spotkania i warsztaty. Masz pytania? Przejdź do zakładki Kontakt.