Open top menu

#WtorekMasculinum: “Odzyskać ojca”, 17.03 – relacja


17.03.2015 r. odbyło się drugie wydarzenie z cyklu #WtorekMasculinum. Jego tematem przewodnim brzmiał: Odzyskać ojca. Zapraszamy do obejrzenia nagrania. Podziel się nim, aby upowszechnić wartościową wiedzę.

Relacje z rodzicami są jedną z najważniejszych rzeczy, które nas kształtują. Nie zawsze jednak są one wzorem wsparcia, miłości i źródłem pozytywnych wzorców. Co robić, kiedy w relacji z ojcem – niesamowicie ważnej dla każdego mężczyzny dochodzi do… zdrady? Co to właściwie oznacza? Co oznacza to dla kobiet? Rozmawialiśmy o tym, jak odzyskać ojca 17.03.2015 r. na drugim wydarzeniu z cyklu #WtorekMasculinum – mówi Jacek Masłowski, prezes Fundacji Masculinum.

W panelu dyskusyjnym wzięli udział:
  • Wojciech Eichelberger – wiceprezes Masculinum, czołowy polski psycholog
  • Tomasz Kwaśniewski – prowadzący, redaktor Dużego Formatu, dziennikarz
  • Jacek Masłowski – prezes Masculinum, psychoterapeuta, coach i trener
  • Paulina Młynarska – dziennikarka, felietonistka, wydawca programów telewizyjnych
  • Andrzej Saramonowicz – scenarzysta, reżyser, dziennikarz, dramaturg
#WtorekMasculinum

Spotkania w ramach cyklu #WtorekMasculinum odbywają się raz w miesiącu w Skwerze przy Krakowskim Przedmieściu 60a w Warszawie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z drugiego WtorkuDowiedz się więcej o wydarzeniach.

P.S. Gorące podziękowania dla Piotra Knut za pomoc w montażu nagrania!


Avatar
Fundacja Masculinum

Działamy, aby wspierać mężczyzn, dostarczając wiedzę, organizując spotkania i warsztaty. Masz pytania? Przejdź do zakładki Kontakt.