Open top menu

#WtorekMasculinum: “Zostać czy odejść od matki?”, 21.04 – relacja


21.04.2015 r. odbyło się trzecie wydarzenie z cyklu #WtorekMasculinum. Jego temat przewodni brzmiał: Zostać czy odejść od matki? Zapraszamy do obejrzenia nagrania. Podziel się nim, aby upowszechnić wartościową wiedzę.

Ojciec i matka to na początku naszego życia cały nasz świat. Może być piękny, wartościowy, ale czasem rodzicom zdarzają się błędy. Ojciec może „zdradzić” syna, zaś matka uzależnić od siebie i nie pozwolić odejść w dorosłość. To ważne ryzyko, które trzeba brać pod uwagę, ale także pokusa dla wielu kobiet. Poruszyliśmy te tematy 21.04.2015 r. na trzecim wydarzeniu z cyklu #WtorekMasculinum – mówi Jacek Masłowski, prezes Fundacji Masculinum.

W panelu dyskusyjnym wzięli udział:
  • Jagna Ambroziak – psychoterapeuta, trener, coach
  • Wojciech Eichelberger – wiceprezes Masculinum, czołowy polski psycholog
  • Agnieszka Graff – pisarka, publicystka, feministka
  • Tomasz Kwaśniewski – moderator debaty, redaktor, dziennikarz
  • Szymon Majewski – dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny, satyryk i aktor
#WtorekMasculinum

Spotkania w ramach cyklu #WtorekMasculinum odbywają się raz w miesiącu w Skwerze przy Krakowskim Przedmieściu 60a w Warszawie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z trzeciego WtorkuDowiedz się więcej o wydarzeniach.

P.S. Gorące podziękowania dla Piotra Knut za pomoc w montażu nagrania!


Fundacja Masculinum

Działamy, aby wspierać mężczyzn, dostarczając wiedzę, organizując spotkania i warsztaty. Masz pytania? Przejdź do zakładki Kontakt.