Open top menu
#WtorekMasculinum: “Seks w życiu mężczyzny”, 19.05 – relacja

#WtorekMasculinum: “Seks w życiu mężczyzny”, 19.05 – relacja


19.05.2015 r. odbyło się piąte wydarzenie z cyklu #WtorekMasculinum. Jego temat przewodni brzmiał: Seks w życiu mężczyzny Zapraszamy do obejrzenia nagrania. Podziel się nim, aby upowszechnić wartościową wiedzę.

Seks jest bardzo ważnym elementem i źródłem życia, zaś z drugiej strony barometrem związku oraz przedmiotem pożądania. Jednak jego funkcja zmieniła się przez lata – nie chodzi już tylko o zwykłą reprodukcję, ale również o satysfakcję, która rodzi wymagania wobec kobiet i mężczyzn. Zmienia to również oczekiwania obu stron wobec siebie, staje się źródłem nieporozumień, tabu, a niejednokrotnie przyczyną rozpadu związku. Poruszyliśmy te tematy 19.05.2015 r. na czwartym wydarzeniu z cyklu #WtorekMasculinum – mówi Jacek Masłowski, prezes Fundacji Masculinum.

W panelu dyskusyjnym wzięli udział:

  • dr n. med. Stanisław Dulko – seksuolog, ekspert Kliniki PsychoMedic.pl
  • Wojciech Eichelberger – wiceprezes Masculinum, czołowy polski psycholog
  • Tomasz Kwaśniewski – moderator debaty, redaktor, dziennikarz
  • Roman Łoziński – strateg reklamowy
  • dr n. med. Magdalena Namysłowska – psychoterapeuta, psychiatra Warszawskiego Ośrodka Psychoterapii i Psychiatrii

#WtorekMasculinum

Spotkania w ramach cyklu #WtorekMasculinum odbywają się raz w miesiącu w Skwerze przy Krakowskim Przedmieściu 60a w Warszawie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z czwartego WtorkuDowiedz się więcej o wydarzeniach.

P.S. Gorące podziękowania dla Piotra Knut za pomoc w montażu nagrania!


Fundacja Masculinum

Działamy, aby wspierać mężczyzn, dostarczając wiedzę, organizując spotkania i warsztaty. Masz pytania? Przejdź do zakładki Kontakt.