Open top menu
Jak dobrze zarządzać męską energią

Jak dobrze zarządzać męską energią


Panowie, wszędzie dokoła nas słychać, że nastał czas kobiet, że nasza męskość przeżywa poważny kryzys…

Każdy z nas na swój własny sposób może się do takich stwierdzeń ustosunkowywać. Jedno wydaje się dziś pewne, świat stawia przed nami inne niż dotychczas oczekiwania, którym staramy się sprostać jako mąż, partner, ojciec, człowiek sukcesu… ale różnie nam się to udaje.

Sam, będąc mężczyzną, zdaję sobie sprawę z wielu ograniczeń, które w sobie nosimy. I zdaje sobie również sprawę z tego, jak trudno być mężczyzną we współczesnym świecie. Wiem też, że niełatwo jest się do tego przyznać przed samym sobą, do tego, że czuję się czasem bezsilny, a jeszcze trudniej poprosić o mądrą pomoc. Dlatego zapraszam Cię na warsztaty rozwoju osobistego realizowane we współpracy z Warszawskim Ośrodkiem Psychoterapii i Psychiatrii, wyłącznie w męskim gronie, prowadzony przez mężczyznę, który pomoże Ci rozwiązać męskie problemy. Zapraszam!

Zgłoś się już dziś

 


Jacek Masłowski
Jacek Masłowski

Filozof, psychoterapeuta, coach. Pełni funkcję prezesa Masculinum od momentu powołania Fundacji. Na co dzień działa jako psychoterapeuta Warszawskiego Ośrodka Psychoterapii i Psychiatrii, trener i coach. Ukończył filozofię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz liczne kursy w zakresie psychologii, psychoterapii i rozwoju i efektywności innych. W Masculinum odpowiada za bieżące funkcjonowanie Fundacji oraz planowanie strategicznych inicjatyw, a także nadzoruje merytoryczny zakres warsztatów.