Open top menu

#WtorekMasculinum: “Ojcostwo”, 16.06 – relacja


16.06.2015 r. odbyło się piąte wydarzenie z cyklu #WtorekMasculinum. Jego temat przewodni brzmiał: Ojcostwo. Zapraszamy do obejrzenia nagrania. Podziel się nim, aby upowszechnić wartościową wiedzę.

Rola ojca ewoluowała – mężczyźni nie mogą już pełnić tej stereotypowej, patriarchalnej, aby spełniać się jako dobry tata. Zupełnie innego podejścia wymaga rzeczywistość, partnerki i… dzieci. Stary wzorzec przestał działać, ale brak jest nowego. Co zatem powinniśmy robić? Jak podzielić role wychowawcze w rodzinie? Od kogo można się czegoś uczyć i skąd czerpać wiedzę? Poruszyliśmy te tematy 16.06.2015 r. na piątym wydarzeniu z cyklu #WtorekMasculinum – mówi Jacek Masłowski, prezes Fundacji Masculinum.

W panelu dyskusyjnym wzięli udział:
  • Monika Jaruzelska – dziennikarka, publicystka
  • Jacek Masłowski – prezes Masculinum, coach, psychoterapeuta
  • Tomasz Kwaśniewski – moderator debaty, redaktor, dziennikarz
  • Edi Pyrek – podróżnik, trener, coach
#WtorekMasculinum

Spotkania w ramach cyklu #WtorekMasculinum odbywają się raz w miesiącu w Skwerze przy Krakowskim Przedmieściu 60a w Warszawie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z piątego WtorkuDowiedz się więcej o wydarzeniach.


Avatar
Fundacja Masculinum

Działamy, aby wspierać mężczyzn, dostarczając wiedzę, organizując spotkania i warsztaty. Masz pytania? Przejdź do zakładki Kontakt.