Open top menu
#WtorekMasculinum: “Mężczyzna i praca”, 15.09 – relacja

#WtorekMasculinum: “Mężczyzna i praca”, 15.09 – relacja


15.09.2015 r. odbyło się szóste wydarzenie z cyklu #WtorekMasculinum. Jego temat przewodni brzmiał: Mężczyzna i praca. Zapraszamy do obejrzenia nagrania. Podziel się nim, aby upowszechnić wartościową wiedzę.

Praca to jeden z filarów męskiej tożsamości. Stanowi źródło pewności siebie, poczucia przydatności i bezpieczeństwa, potrafi dać mężczyznom ogromną siłę. Zdarza się jednak, że mężczyzna staje się zakładnikiem stereotypu, zgodnie z którym utrzymanie domu jest wyłącznie jego zadaniem i przez ten pryzmat oceniany jest społecznie jako “prawdziwy facet” albo “życiowy nieudacznik”. Poruszyliśmy te tematy 15.09.2015 r. na szóstym wydarzeniu z cyklu #WtorekMasculinum – mówi Jacek Masłowski, prezes Fundacji Masculinum.

W panelu dyskusyjnym wzięli udział:
  • Wojciech Eichelberger – czołowy polski psycholog i psychoterapeuta
  • Tomasz Kwaśniewski – moderator debaty, redaktor, dziennikarz
  • dr Elżbieta Korolczuk – socjolożka, badaczka na Uniwersytecie w Göteborgu
  • Joanna Malinowska-Parzydło – CVO, Personal Brand Institute
  • Marek Staniszewski – strateg komunikacji, menedżer z wieloletnim stażem
Obejrzyj wideo z panelu:

wtorek-praca-wideo

Materiały dostępne są na platformie Szkolenia.tv. Dziękujemy naszemu partnerowi za profesjonalne wsparcie w realizacji nagrania.

#WtorekMasculinum

Spotkania w ramach cyklu #WtorekMasculinum odbywają się raz w miesiącu w Fabryce Trzciny przy ul. Otwockiej 14 w Warszawie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z piątego WtorkuDowiedz się więcej o wydarzeniach.


Fundacja Masculinum

Działamy, aby wspierać mężczyzn, dostarczając wiedzę, organizując spotkania i warsztaty. Masz pytania? Przejdź do zakładki Kontakt.