Open top menu
#WtorekMasculinum: “Młodość i dojrzałość”, 20.10 – relacja

#WtorekMasculinum: “Młodość i dojrzałość”, 20.10 – relacja


20.10.2015 r. odbyło się siódme wydarzenie z cyklu #WtorekMasculinum. Jego temat przewodni brzmiał: Młodość i dojrzałość. Zapraszamy do obejrzenia nagrania. Podziel się nim, aby upowszechnić wartościową wiedzę.

Na drodze do dojrzałości czeka dziś na mężczyzn wiele przeszkód – mówi Jacek Masłowski, prezes Fundacji Masculinum. Pierwszą i podstawową są relacje z rodzicami i ich umiejętność zarówno przekazania synowi odpowiednich wzorców dorosłości, a także, szczególnie w przypadku matek, siła i odwaga do wypuszczenia ich z rodzinnego gniazda. To, jakiego rodzaju „emocjonalny spadek” otrzymamy po rodzicach w dużej mierze determinuje dorosłe życie mężczyzn oraz ich umiejętność tworzenia bliskich i odpowiedzialnych relacji. Poruszyliśmy te tematy 20.10.2015 r. na siódmym wydarzeniu z cyklu #WtorekMasculinum – mówi Jacek Masłowski, prezes Fundacji Masculinum.

W panelu dyskusyjnym wzięli udział:
  • Wojciech Eichelberger – czołowy polski psycholog i psychoterapeuta
  • Tomasz Kwaśniewski – moderator debaty, redaktor, dziennikarz
  • Jacek Masłowski – prezes Masculinum, coach, psychoterapeuta
  • Piotr Stohnij – sekspert nowego marketingu, trener i redaktor
Obejrzyj wideo z panelu:


Materiały
dostępne są na platformie Szkolenia.tv. Dziękujemy naszemu partnerowi za profesjonalne wsparcie w realizacji nagrania.

#WtorekMasculinum

Spotkania w ramach cyklu #WtorekMasculinum odbywają się raz w miesiącu w Fabryce Trzciny przy ul. Otwockiej 14 w Warszawie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z siódmego WtorkuDowiedz się więcej o wydarzeniach.


Avatar
Fundacja Masculinum

Działamy, aby wspierać mężczyzn, dostarczając wiedzę, organizując spotkania i warsztaty. Masz pytania? Przejdź do zakładki Kontakt.