Open top menu
#WtorekMasculinum: “Bliskość w życiu mężczyzny”, 17.11 – relacja

#WtorekMasculinum: “Bliskość w życiu mężczyzny”, 17.11 – relacja


17.11.2015 r. odbyło się ósme wydarzenie z cyklu #WtorekMasculinum. Jego temat przewodni brzmiał: Bliskość w życiu mężczyzny. Zapraszamy do obejrzenia nagrania. Podziel się nim, aby upowszechnić wartościową wiedzę.

Świadomość emocjonalna i łącząca się z nią zgoda na bycie wrażliwym to umiejętności, których najczęściej brakowało naszym ojcom – mówi Jacek Masłowski, prezes Masculinum. To dzięki zgodzie na wyrażanie innych uczuć niż złość możemy poznać szerokie spektrum męskiej emocjonalności, nie spłycając samych siebie do roli automatów do wykonywania zadań. Z tej zgody rodzi się także siła do budowania i podtrzymywania prawdziwej bliskości. Poruszyliśmy te tematy 17.11.2015 r. na ósmym wydarzeniu z cyklu #WtorekMasculinum – mówi Jacek Masłowski, prezes Fundacji Masculinum.

W panelu dyskusyjnym wzięli udział:
  • Alicja Długołęcka – seksuolog
  • Robert Kowalczyk – psycholog, seksuolog kliniczny, Instytut Pozytywnej Seksualności
  • Tomasz Kwaśniewski – moderator debaty, redaktor, dziennikarz
  • Jacek Masłowski – trener, coach, psychoterapeuta, prezes Fundacji Masculinum
  • Aleksandra Nieściuszko-Bujnicka – prezes Garden of Words
Obejrzyj wideo z panelu:

Materiały dostępne są na platformie Szkolenia.tv. Dziękujemy naszemu partnerowi za profesjonalne wsparcie w realizacji nagrania.

#WtorekMasculinum

Spotkania w ramach cyklu #WtorekMasculinum odbywają się raz w miesiącu w Fabryce Trzciny przy ul. Otwockiej 14 w Warszawie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ósmego WtorkuDowiedz się więcej o wydarzeniach.


Avatar
Fundacja Masculinum

Działamy, aby wspierać mężczyzn, dostarczając wiedzę, organizując spotkania i warsztaty. Masz pytania? Przejdź do zakładki Kontakt.