Open top menu
Męski, czyli jaki – bezpłatny warsztat i spotkanie z Jackiem Masłowskim i Tomaszem Kwaśniewskim

Męski, czyli jaki – bezpłatny warsztat i spotkanie z Jackiem Masłowskim i Tomaszem Kwaśniewskim


Z okazji premiery książki „Czasem czuły, czasem barbarzyńca” zapraszamy na SPOTKANIE AUTORSKIE z Jackiem Masłowskim i Tomaszem Kwaśniewskim oraz na poprzedzający spotkanie autorski WARSZTAT TYLKO DLA MĘŻCZYZN.
16 listopad (środa) GODZ. 18.00. Marzyciele i Rzemieślnicy, III piętro Domu Braci Jabłkowskich, ul. Bracka 25, Warszawa
WARSZTAT “MĘSKI, CZYLI JAKI?” poświęcony odkrywaniu męskiej tożsamości
Prowadzenie: Jacek Masłowski
Tematyka: 
  • jak widzę siebie jako mężczyznę i jak widzą mnie inni mężczyźni
  • co to znaczy czuć się prawdziwym mężczyną
  • czy istnieją niezbywalne atrybuty męskości

Na warsztat obowiązuje rejestracja (tylko mężczyźni) pod adresem wydawnictwo@agora.pl lub pod numerem telefonu 507095488. Ilość miejsc ograniczona. Warsztat jest bezpłatny.

16 listopad (środa) GODZ. 19.00. Marzyciele i Rzemieślnicy, III piętro Domu Braci Jabłkowskich, ul. Bracka 25, Warszawa
SPOTKANIE AUTORSKIE dla wszystkich chętnych z Jackiem Masłowskim i Tomaszem Kwaśniewskim – autorami książki “Czasem czuły czasem barbarzyńca”. Rozmowę poprowadzi Adam de Nissau z www.strefarozwoju.pl

“Czasem czuły, czasem barbarzyńca” to przewodnik po męskości – pisany przez mężczyzn dla mężczyzn i… pomimo kobiet. Kim jest współczesny mężczyzna, a kim chciałby być? Jak postrzegają samych siebie, a jak widzą ich kobiety? Jaki wpływ na bycie mężczyzną mają ojcowie, a jaki matki? Co znaczy być „wyraźnym” mężczyzną? Czym jest „długa, ciemna noc penisa”? Co kryje się za ucieczką w pracę, a co za podniesieniem ręki na partnerkę? Tomasz Kwaśniewski – reporter “Dużego Formatu”, autor “Dziennika ciężarowca” i “Dziennika taty” i Jacek Masłowski – psychoterapeuta, coach, jeden z założycieli Fundacji Masculinum rozmawiają o tym jak być mężczyzną w naszych czasach: o ojcu, o miłości, o dojrzewaniu, o seksie, rodzicielstwie, pracy, zdrowiu. Ta szczera – chwilami boleśnie – męska rozmowa zaskakuje, bulwersuje i obala stereotypy – zdziwi mężczyzn, oburzy kobiety, a wszystkich razem z całą pewnością poruszy.

To książka- wiwisekcja podwójna… osobista i intymna, a jednak wciąż męska. Obnażająca korzenie patriarchalnego myślenia o męskości, wyłaniająca obraz współczesnych „czułych barbarzyńców”. Jest jak podsłuchiwanie kolegów w prywatnej rozmowie. Nie musimy się ze wszystkim zgadzać, wystarczy nie oceniać, nie kwestionować – tylko posłuchać, co ich obchodzi. A potem się zadumać i postawić sobie parę ważnych pytań.
Alicja Długołęcka

Szczera, dosadna, nie unikająca kontrowersji rozmowa dwóch wrażliwych i dociekliwych facetów po przejściach o najważniejszych sprawach w życiu chłopców i mężczyzn. Obowiązująca lektura dla współczesnych facetów w dowolnym wieku a także dla ich matek, ojców i partnerek.
Wojciech Eichelberger


Fundacja Masculinum
Fundacja Masculinum

Lorem ipsum dolor sit amet