Open top menu


Jacek MasłowskiO spotkaniu mężczyzny inteligentnego emocjonalnie marzy niejedna kobieta. Ale co to właściwie miałoby oznaczać? Jest na to pytanie wiele odpowiedzi, ale większość zaznacza, że inteligencja emocjonalna obejmuje zdolność rozumienia siebie i własnych emocji, kierowania własnymi emocjami i kontrolowania ich, zdolność do samomotywowania oraz empatię a także umiejętności o charakterze społecznym. Współcześni mężczyźni, wciąż w znakomitej większości przypadków, zdają się nie przejmować takimi koncepcjami, a kontakt z własnymi emocjami określają mniej więcej jako „zbędną ornamentykę”. W efekcie dość rzadko zdarza się spotkać mężczyznę, który w swoim życiu bierze pod uwagę emocje, zarówno swoje, jak i innych. Nie bez znaczenia jest fakt, że wielu z nich żyje ze wspomnieniem niedostępnych emocjonalnie ojców, ale i z tęsknotą za dobrą, bliską relacją z dziećmi i partnerką. Tymczasem żyjemy dziś w świecie, w których inteligencja emocjonalna wysuwa się często na pierwszy plan determinując powodzenie w większości dziedzin życia każdego mężczyzny. Począwszy od roli ojca, partnera, szefa, współpracownika po własny komfort życia.  Jacek Masłowski, prezes Fundacji Masculinum


Dla kogo:

Jeśli poszukujesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące: tego dlaczego reagujesz na to, co dookoła tak a nie inaczej, skąd biorą się w Tobie trudne emocje i jak sobie z nimi radzić? Zapraszam Cię na warsztat. Moje poszukiwania doprowadziły mnie do wielu odpowiedzi ale przede wszystkim pozwoliły mi zadać sobie ważne pytania. To właśnie one stanowią ramę tego trzydniowego treningu.

Zgłoś się już dziś
Uczestnicząc w tym warsztacie:
  • Dowiesz się, jak lepiej rozumieć i komunikować swoje potrzeby.
  • Zrozumiesz i nauczysz się, jak zarządzać swoimi emocjami.
  • Odkryjesz, co w rzeczywistości stanowi głęboką motywację podejmowanych przez Ciebie decyzji.
  • Staniesz się bardziej sprawczy i efektywny.
  • Będziesz lepiej budował relację z samym sobą i innymi.
  • Zyskasz świadomość, co aktualnie przeżywasz Ty i osoby dookoła Ciebie.
  • Nauczysz się lepiej radzić sobie w sytuacjach kryzysowych.

Prowadzący:

Jacek MasłowskiJacek Masłowski – filozof, psychoterapeuta, coach. Pełni funkcję prezesa Masculinum od momentu powołania Fundacji. Ukończył filozofię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz liczne kursy w zakresie psychologii, psychoterapii i rozwoju i efektywności innych. W Masculinum odpowiada za bieżące funkcjonowanie Fundacji oraz planowanie strategicznych inicjatyw, a także nadzoruje merytoryczny zakres warsztatów.


Zgłoś się:
  • Koszt – 990 złotych brutto
  • Czas – 02-04.07.2020 r., 10:00-17:00
  • Miejsce – Warszawa, okolice Placu Wilsona

Szczegółowe informacje organizacyjne zostaną przesłane zgłoszonym osobom. Aby się zgłosić, wpisz dane w poniższym formularzu i dokonaj płatności.