Open top menu

Partnerzy

IPSI

Instytut Psychoimmunlogii powstał w 2004 roku jako odpowiedź na rosnący poziom stresu w Polsce. Specjalizuje się w profilaktyce przeciążenia i wypalenia stresem oraz w leczeniu chorób stresopochodnych, a także innych, w których to psychika odgrywa kluczową rolę. Pomaga odzyskać kontrolę i radość z życia, a także przywrócić i utrzymać równowagę między sferą prywatną i zawodową.

 

logo wopp PNG

Warszawski Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii to zespół wyjątkowych ekspertów, z których każdy posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie; gotowych by stawić czoła powierzanym sekretom, zgodnie z regułami etyki zawodowej oraz tajemnicy lekarskiej.

 

stressfree

StressFree.pl – żyj świadomie i z pasją! Inspirujemy oraz edukujemy ekologicznie i nie tylko, pomagamy rozprawiać się ze stresem i codziennymi kłopotami. Znajdziesz u nas pomysły na ciekawe spędzanie czasu, szalone wakacje, przepisy na smaczne i zdrowe potrawy. Kochamy alternatywną edukację, permakulturę, ekologiczne kosmetyki, pomysły na “coś z niczego” i “zrób to sam”. Uśmiechamy się do życia.

 

logo mskosc

Twórcą strony jest Radosław Kowalczyk, trener, który specjalizuje się w motywacji, programowaniu neurolingwistycznym (NLP), rozwoju osobistym, budowaniem strategii osiągania sukcesów, i innych tematach dotyczących rozwoju i zmian w życiu.

 

Stowarzyszenie Strefa Mediacji propaguje kulturę pokojowego rozwiązywania sporów. Pomaga osobom będącym w konflikcie, podejmuje działania na rzecz rozwoju mediacji, ponieważ relacje międzyludzkie oparte na komunikacji pozbawionej przemocy, opartej na dialogu, współpracy i szacunku, to ważny element życia każdego z nas.


Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz nas wesprzeć, nawiązać współpracę lub uzyskać pomoc? Reprezentujesz media? Skontaktuj się z nami już teraz.

Napisz: fundacja@masculinum.org lub wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą szybko i odpowiemy kompleksowo na Twoje pytania.