Open top menu

Partnerzy

IPSI

Instytut Psychoimmunlogii powstał w 2004 roku jako odpowiedź na rosnący poziom stresu w Polsce. Specjalizuje się w profilaktyce przeciążenia i wypalenia stresem oraz w leczeniu chorób stresopochodnych, a także innych, w których to psychika odgrywa kluczową rolę. Pomaga odzyskać kontrolę i radość z życia, a także przywrócić i utrzymać równowagę między sferą prywatną i zawodową.

 

logo wopp PNG

Warszawski Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii to zespół wyjątkowych ekspertów, z których każdy posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie; gotowych by stawić czoła powierzanym sekretom, zgodnie z regułami etyki zawodowej oraz tajemnicy lekarskiej.

 

stressfree

StressFree.pl – żyj świadomie i z pasją! Inspirujemy oraz edukujemy ekologicznie i nie tylko, pomagamy rozprawiać się ze stresem i codziennymi kłopotami. Znajdziesz u nas pomysły na ciekawe spędzanie czasu, szalone wakacje, przepisy na smaczne i zdrowe potrawy. Kochamy alternatywną edukację, permakulturę, ekologiczne kosmetyki, pomysły na “coś z niczego” i “zrób to sam”. Uśmiechamy się do życia.

Nasza wizją jest tworzenie najbardziej przyjaznego rozwiązania służącego do budowania relacji pomiędzy marką a klientem. Dostarczamy łatwego w użyciu narzędzia do spersonalizowanej i wielokanałowej komunikacji z odbiorcami. Każdego dnia udoskonalamy FreshMaila, tak aby spełniać coraz nowsze wymagania i stawać się bezsprzecznie najlepszym systemem do email marketingu na świecie.