Open top menu

Społeczność

[jamiesocial]

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do naszej społeczności na Facebooku oraz YouTube i obserwuj członków zarządu Masculinum na Twitterze.
[avatar user=”jmaslowski” size=”original” align=”left” link=”http://masculinum.org/author/jmaslowski/” /]Jacek Masłowski

Pełni funkcję prezesa Masculinum od momentu powołania Fundacji. Na co dzień działa jako psychoterapeuta Warszawskiego Ośrodka Psychoterapii i Psychiatrii, trener i coach w Kaizen Perfection. Odpowiada za bieżące funkcjonowanie Fundacji oraz planowanie strategicznych inicjatyw, a także nadzoruje merytoryczny zakres warsztatów. Czytaj posty Jacka Masłowskiego na Masculinum.org oraz na NaTemat.pl i obserwuj go na Twitterze.

[avatar user=”pstohnij” size=”original” align=”left” link=”http://masculinum.org/author/pstohnij/” /]Piotr Stohnij

Internetowy heretyk z pokolenia milenium, wiceprezes Masculinum, redaktor, manager i trener w ICAN Institute (wydawca Harvard Business Review Polska) oraz członek zarządu stowarzyszenia HR Generation Next. Odpowiada za planowanie bieżących działań i priorytetów oraz za komunikację i relacje z partnerami. Czytaj posty Piotra Stohnija na Masculinum.org oraz na blogach Harvard Business Review Polska, w serwisie Stohnij.pl i obserwuj go na Twitterze.


Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz nas wesprzeć, nawiązać współpracę, zgłosić się do Klubu Masculinum lub uzyskać pomoc? Reprezentujesz media? Skontaktuj się z nami już teraz.

Napisz: fundacja@masculinum.org lub wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą szybko i odpowiemy kompleksowo na Twoje pytania.