Open top menu

Zarząd


Jacek MasłowskiJacek Masłowski

Pełni funkcję prezesa Masculinum od momentu powołania Fundacji. Na co dzień działa jako psychoterapeuta Warszawskiego Ośrodka Psychoterapii i Psychiatrii, trener i coach. Ukończył filozofię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz liczne kursy w zakresie psychologii, psychoterapii i rozwoju i efektywności innych. W Masculinum odpowiada za bieżące funkcjonowanie Fundacji oraz planowanie strategicznych inicjatyw, a także nadzoruje merytoryczny zakres warsztatów.

Wojciech EichelbergerWojciech Eichelberger

Wiceprezes Masculinum, zaś na co dzień psychoterapeuta i trener w Instytucie Psychoimmunologii IPSI, którego jest współzałożycielem. Absolwent psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Autor wielu bestselerowych książek z pogranicza psychologii, antropologii i duchowości. Aktywny komentator życia społecznego. Udziela wywiadów, publikuje felietony oraz eseje w kluczowych mediach. Od lat zajmuje się tematyką płci i ich wzajemnych relacji – w tym wyzwaniami, przed którymi stoją współcześni mężczyźni.

Edi PyrekEdi Pyrek

Współzałożyciel Masculinum – odpowiada za strategię oraz prowadzenie warsztatów, a także merytoryczny wymiar Fundacji. Na co dzień zajmuje się mentoringiem oraz pracuje jako konsultant biznesowy. Szkolił premierów, ministrów i posłów, pracował też w Afganistanie jako negocjator pokojowy. Specjalizuje się w obszarach: zarządzania ludźmi, komunikacji oraz motywowania. Bada procesy inicjacji i działa jako terapeuta, podróżnik, dokumentalista, dziennikarz. Wprowadza też polskie marki do Chin.

Piotr StohnijPiotr Stohnij

Internetowy heretyk z pokolenia milenium, wiceprezes Masculinum, redaktor, manager i trener w ICAN Institute (wydawca Harvard Business Review Polska) oraz członek zarządu stowarzyszenia HR Generation Next. Ukończył stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim. Buduje i wdraża strategie obecności firm w internecie oraz pomaga organizacjom przejść zmianę pokoleniową. W Fundacji odpowiada za planowanie bieżących działań i priorytetów oraz za komunikację i relacje z partnerami.

Marcin GrudzieńMarcin Grudzień

Redaktor portalu masculinum.org, trener i koordynator projektów szkoleniowych w trzecim sektorze i oświacie, wykładowca akademicki. Absolwent dziennikarstwa i socjologii w Collegium Civitas i Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Przez wiele lat dziennikarz i redaktor w prasie społecznej i poradnikowej. Badacz męskich ruchów społecznych, aktywny uczestnik różnego rodzaju męskich grup wsparcia.


Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz nas wesprzeć, nawiązać współpracę, zgłosić się do Klubu Masculinum lub uzyskać pomoc? Reprezentujesz media? Skontaktuj się z nami już teraz.

Napisz: fundacja@masculinum.org lub wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą szybko i odpowiemy kompleksowo na Twoje pytania.