Open top menu

Zarząd


Jacek MasłowskiJacek Masłowski

Pełni funkcję prezesa Masculinum od momentu powołania Fundacji. Na co dzień działa jako psychoterapeuta Warszawskiego Ośrodka Psychoterapii i Psychiatrii, trener i coach. Ukończył filozofię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz liczne kursy w zakresie psychologii, psychoterapii i rozwoju i efektywności innych. W Masculinum odpowiada za bieżące funkcjonowanie Fundacji oraz planowanie strategicznych inicjatyw, a także nadzoruje merytoryczny zakres warsztatów.

Wojciech EichelbergerWojciech Eichelberger

Wiceprezes Masculinum, zaś na co dzień psychoterapeuta i trener w Instytucie Psychoimmunologii IPSI, którego jest współzałożycielem. Absolwent psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Autor wielu bestselerowych książek z pogranicza psychologii, antropologii i duchowości. Aktywny komentator życia społecznego. Udziela wywiadów, publikuje felietony oraz eseje w kluczowych mediach. Od lat zajmuje się tematyką płci i ich wzajemnych relacji – w tym wyzwaniami, przed którymi stoją współcześni mężczyźni.

Edi PyrekEdi Pyrek

Współzałożyciel Masculinum – odpowiada za strategię oraz prowadzenie warsztatów, a także merytoryczny wymiar Fundacji. Na co dzień zajmuje się mentoringiem oraz pracuje jako konsultant biznesowy. Szkolił premierów, ministrów i posłów, pracował też w Afganistanie jako negocjator pokojowy. Specjalizuje się w obszarach: zarządzania ludźmi, komunikacji oraz motywowania. Bada procesy inicjacji i działa jako terapeuta, podróżnik, dokumentalista, dziennikarz. Wprowadza też polskie marki do Chin.

Piotr StohnijPiotr Stohnij

Internetowy heretyk z pokolenia milenium, wiceprezes Masculinum, redaktor, manager i trener w ICAN Institute (wydawca Harvard Business Review Polska) oraz członek zarządu stowarzyszenia HR Generation Next. Ukończył stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim. Buduje i wdraża strategie obecności firm w internecie oraz pomaga organizacjom przejść zmianę pokoleniową. W Fundacji odpowiada za planowanie bieżących działań i priorytetów oraz za komunikację i relacje z partnerami.


Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz nas wesprzeć, nawiązać współpracę, zgłosić się do Klubu Masculinum lub uzyskać pomoc? Reprezentujesz media? Skontaktuj się z nami już teraz.

Napisz: fundacja@masculinum.org lub wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą szybko i odpowiemy kompleksowo na Twoje pytania.