Fundacja Masculinum

#WtorekMasculinum: „Młodość i dojrzałość”, 20.10 – relacja

24 października 2015 R. Piotr Stohnij
20.10.2015 r. odbyło się siódme wydarzenie z cyklu #WtorekMasculinum. Jego temat przewodni brzmiał: Młodość i dojrzałość. Zapraszamy do obejrzenia nagrania. Podziel się nim, aby upowszechnić wartościową wiedzę.

Na drodze do dojrzałości czeka dziś na mężczyzn wiele przeszkód – mówi Jacek Masłowski, prezes Fundacji Masculinum. Pierwszą i podstawową są relacje z rodzicami i ich umiejętność zarówno przekazania synowi odpowiednich wzorców dorosłości, a także, szczególnie w przypadku matek, siła i odwaga do wypuszczenia ich z rodzinnego gniazda. To, jakiego rodzaju „emocjonalny spadek” otrzymamy po rodzicach w dużej mierze determinuje dorosłe życie mężczyzn oraz ich umiejętność tworzenia bliskich i odpowiedzialnych relacji. Poruszyliśmy te tematy 20.10.2015 r. na siódmym wydarzeniu z cyklu #WtorekMasculinum – mówi Jacek Masłowski, prezes Fundacji Masculinum.

W panelu dyskusyjnym wzięli udział:

[list][item icon=”icon-user”]Wojciech Eichelberger – czołowy polski psycholog i psychoterapeuta[/item] [item icon=”icon-user”]Tomasz Kwaśniewski – moderator debaty, redaktor, dziennikarz[/item] [item icon=”icon-user”]Jacek Masłowski – prezes Masculinum, coach, psychoterapeuta[/item] [item icon=”icon-user”]Piotr Stohnij – sekspert nowego marketingu, trener i redaktor[/item][/list]

Obejrzyj wideo z panelu:


Materiały
dostępne są na platformie Szkolenia.tv. Dziękujemy naszemu partnerowi za profesjonalne wsparcie w realizacji nagrania.

#WtorekMasculinum

Spotkania w ramach cyklu #WtorekMasculinum odbywają się raz w miesiącu w Fabryce Trzciny przy ul. Otwockiej 14 w Warszawie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z siódmego WtorkuDowiedz się więcej o wydarzeniach.

KOMENTARZE

Powiedz, co myślisz

Instytut Psychoterapii Masculinum

Przejdź na stronę >

Portal Masculinum

Przejdź na stronę >