Fundacja Masculinum

#WtorekMasculinum: „Bliskość w życiu mężczyzny”, 17.11 – relacja

18 listopada 2015 R. Piotr Stohnij
17.11.2015 r. odbyło się ósme wydarzenie z cyklu #WtorekMasculinum. Jego temat przewodni brzmiał: Bliskość w życiu mężczyzny. Zapraszamy do obejrzenia nagrania. Podziel się nim, aby upowszechnić wartościową wiedzę.

Świadomość emocjonalna i łącząca się z nią zgoda na bycie wrażliwym to umiejętności, których najczęściej brakowało naszym ojcom – mówi Jacek Masłowski, prezes Masculinum. To dzięki zgodzie na wyrażanie innych uczuć niż złość możemy poznać szerokie spektrum męskiej emocjonalności, nie spłycając samych siebie do roli automatów do wykonywania zadań. Z tej zgody rodzi się także siła do budowania i podtrzymywania prawdziwej bliskości. Poruszyliśmy te tematy 17.11.2015 r. na ósmym wydarzeniu z cyklu #WtorekMasculinum – mówi Jacek Masłowski, prezes Fundacji Masculinum.

W panelu dyskusyjnym wzięli udział:

[list][item icon=”icon-user”]Alicja Długołęcka – seksuolog[/item] [item icon=”icon-user”]Robert Kowalczyk – psycholog, seksuolog kliniczny, Instytut Pozytywnej Seksualności[/item] [item icon=”icon-user”]Tomasz Kwaśniewski – moderator debaty, redaktor, dziennikarz[/item] [item icon=”icon-user”]Jacek Masłowski – trener, coach, psychoterapeuta, prezes Fundacji Masculinum[/item][item icon=”icon-user”]Aleksandra Nieściuszko-Bujnicka – prezes Garden of Words[/item][/list]

Obejrzyj wideo z panelu:

Materiały dostępne są na platformie Szkolenia.tv. Dziękujemy naszemu partnerowi za profesjonalne wsparcie w realizacji nagrania.

#WtorekMasculinum

Spotkania w ramach cyklu #WtorekMasculinum odbywają się raz w miesiącu w Fabryce Trzciny przy ul. Otwockiej 14 w Warszawie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ósmego WtorkuDowiedz się więcej o wydarzeniach.

KOMENTARZE

Powiedz, co myślisz

Instytut Psychoterapii Masculinum

Przejdź na stronę >

Portal Masculinum

Przejdź na stronę >