CZYM JEST WARSZTAT

Kilka słów wstępu

Opis

Zastanawialiśmy się kiedyś nad tym jakie są niezbywalnie męskie cnoty. Z biegiem lat czasy się zmieniają, świat, w którym żyli nasi ojcowie to inny świat niż ten, w którym przyszło nam żyć. To co w przeszłości było typowo męskie już nie jest. Nie wystarczy przynieść wypłaty do domu żeby zostać okrzykniętym prawdziwym mężczyzną. Warsztat, który przygotowaliśmy ma na celu zbliżyć nas do odkrycia tego czym jest męskość w naszym pokoleniu. W toku warsztatu przyjdzie się nam zmierzyć nie tylko z redefinicją męskości, ale również z własnymi słabościami i wątpliwościami. Nasza wyprawa będzie przypominać to co nasi przodkowie robili przed tysiącleciami, z tą różnicą, że będziemy wewnętrznie szukać odpowiedzi na pytanie kim właściwie jesteśmy?

Sprawdź korzyści

Uczestnicząc w tym warsztacie:

Korzyści
  • Zwiększysz swoją sprawczość
  • Zyskasz umiejętność skutecznego radzenia sobie z przeciwnościami
  • Wzmocnisz mięśnie współpracy z innymi mężczyznami
  • Doświadczysz pełniej męskiej natury
  • Sprawdzisz na własnej skórze, jak radzisz sobie w świecie bez kobiet

Oprócz Jacka Masłowskiego prowadzącym będzie również Radosław Mrowicki, związany ze służbą wojskową od prawie 20 lat, podczas których systematycznie podnosił swoje kwalifikacje, służąc głownie w specjalności rozpoznawczej i aeromobilnej. Wojska te cechuje wysokie tempo ćwiczeń, długotrwałe i wielogodzinne treningi, intensywne szkolenia, kursy.

Czy jest mi to potrzebne?

Jakim osobom jest dedykowany warsztat?

Dla?

Cały warsztat oparty jest na idei doświadczania siebie w kontakcie z trudnościami, którymi poprzeplatana jest trasa naszej wędrówki. Towarzyszyć nam w niej będzie rzeka Pilica, lasy, pola, łąki. W czasie całego warsztatu będziemy zdani na siebie, nauczymy się przygotowywać schronienia, z których będziemy korzystać każdej nocy (lub namiotów), samodzielnie dbać o wyżywienie. Nauczymy się udzielania pomocy medycznej, walki wręcz oraz technik survivalowych. Czeka nas sporo marszu z dobytkiem na plecach, ale skorzystamy też z dobrodziejstwa rzeki pokonując pewne odcinki na pontonach. Po warsztatach wrócisz do tej samej rzeczywistości, ale jako trochę inny człowiek…