CZYM JEST WARSZTAT

Kilka słów wstępu

Opis

Zastanawialiśmy się kiedyś nad tym jakie są niezbywalnie męskie cnoty. Z biegiem lat czasy się zmieniają, świat, w którym żyli nasi ojcowie to inne miejsce niż ten, w którym przyszło nam żyć obecnie. To co w przeszłości było typowo męskie w tej chwili podlega weryfikacji. Współcześnie „bycie mężczyzną” oznacza znacznie więcej niż kiedyś. Nie wystarczy przynieść wypłatę do domu żeby zostać okrzykniętym prawdziwym mężczyzną.

Warsztat, który przygotowaliśmy ma na celu zbliżyć nas do odkrycia tego czym jest męskość w naszym pokoleniu. W toku warsztatu przyjdzie się nam zmierzyć ze spojrzeniem na  męskość w czasie refleksji podczas wieczornych rozmów przy ognisku. Ale przede wszystkim poprzez wielość doświadczeń zmierzymy się  z własnymi silnymi stronami, słabościami i wątpliwościami aby na ich podstawie odkryć pełnię mężczyzny w sobie.

Nasza wyprawa będzie przypominać to co nasi przodkowie robili przed tysiącleciami, z tą różnicą, że będziemy wewnętrznie szukać odpowiedzi na pytanie kim właściwie jesteśmy?

Sprawdź korzyści

Uczestnicząc w tym warsztacie:

Korzyści
  • Zwiększysz swoją sprawczość
  • Zyskasz umiejętność skutecznego radzenia sobie z przeciwnościami
  • Wzmocnisz mięśnie współpracy z innymi mężczyznami
  • Doświadczysz pełniej męskiej natury
  • Sprawdzisz na własnej skórze, jak radzisz sobie w świecie bez kobiet
  • i wiele, wiele innych

Warsztat ten prowadzimy w zespole: Jacek Masłowski i Radosław Mrowicki. Radek związany ze służbą wojskową od prawie 20 lat, podczas których systematycznie podnosił swoje kwalifikacje, służąc głownie w specjalności rozpoznawczej i aeromobilnej. Wojska te cechuje wysokie tempo ćwiczeń, długotrwałe i wielogodzinne treningi, intensywne szkolenia, kursy.

UWAGA! Około cztery tygodnie przed warsztatem przeprowadzimy webinar, w czasie którego podamy wszelkie niezbędne informacje dotyczące zarówno przygotowania się do udziału w obozie oraz szczegóły organizacyjne. Uczestnictwo w webinarze będzie konieczny ze względu na ww. informacje. O dacie i godzinie webinaru poinformujemy na ok 2 tygodnie przed jego przeprowadzeniem.

Czy jest mi to potrzebne?

Jakim osobom jest dedykowany warsztat?

Dla?

Cały warsztat oparty jest na idei doświadczania siebie w kontakcie z trudnościami, którymi poprzeplatana jest trasa naszej wędrówki. Towarzyszyć nam w niej będą malownicze rejony woj. lubuskiego: rzeka Obra, jeziora, lasy, pola, łąki, natura…

W czasie całego warsztatu będziemy zdani na siebie, nauczymy się przygotowywać schronienia, z których będziemy korzystać każdej nocy (lub namiotów), samodzielnie dbać o wyżywienie (co nie oznacza polowania). Nauczymy się udzielania pomocy medycznej, walki wręcz oraz technik survivalowych. Czeka nas sporo marszu z dobytkiem na plecach, ale skorzystamy też z dobrodziejstwa rzeki pokonując pewne odcinki na kajakach. Po warsztatach wrócisz do tej samej rzeczywistości, ale jako trochę inny człowiek…

Jak powiedział w podsumowaniu jeden z uczestników poprzedniej edycji:

„Po tym warsztacie już żaden kryzys nie będzie mi straszny”.

Warsztat ten pomyśleliśmy w taki sposób aby udział w nim mógł wziąć każdy zdrowy mężczyzna.

Nie musisz być szczególnie wysportowany, ważne abyś miał motywację do zmiany.

Twoja motywacja jest podwójnie ważna, ponieważ jeśli zapiszesz się na obóz i zdecydujesz się wycofać z uczestnictwa w nim w okresie krótszym niż na 6 tygodni przed jego rozpoczęciem, nie zwrócimy Ci wpłaconych środków i potraktujemy je jako datek na rzecz działania Fundacji.

 

Zapisując się jednocześnie oświadczasz, że zapoznałeś się z tym warunkiem i zgadzasz się na niego.