CZYM JEST WARSZTAT

Kilka słów wstępu

Opis

Wszędzie dokoła nas słychać, że nastał czas kobiet, że nasza męskość przeżywa poważny kryzys… Każdy z nas na swój własny sposób może się do takich stwierdzeń ustosunkowywać. Jedno wydaje się dziś pewne, świat stawia przed nami inne niż dotychczas oczekiwania, którym staramy się sprostać jako mąż, partner, ojciec, człowiek sukcesu… ale różnie nam się to udaje. Będąc mężczyznami, zdajemy sobie sprawę z wielu ograniczeń, które w sobie nosimy. Podobnie jak z tego, jak trudno być mężczyzną we współczesnym świecie. Wiemy też, że niełatwo jest się do tego przyznać przed samym sobą, do tego, że czujemy się czasem bezsilni, a jeszcze trudniej poprosić o mądrą pomoc. Dlatego zapraszamy Cię na warsztaty rozwoju osobistego, wyłącznie w męskim gronie, prowadzone przez mężczyznę, który pomoże Ci rozwiązać męskie problemy. Zapraszamy!

Sprawdź korzyści

Uczestnicząc w tym warsztacie:

Korzyści
  • Spojrzysz inaczej na stan swojej relacji z ojcem i tego co z niej na dziś dla Ciebie wynika?
  • Zastanowisz się nad własną seksualnością i to czy jesteś z nią blisko czy może oddałeś ją komuś lub czemuś we władanie?
  • Dowiesz się więcej o swojej relacji z partnerką i tym, czy traktujesz ją na równych prawach?
  • Otworzysz się na prawdziwą przyjaźń pomiędzy Tobą a innymi mężczyznami oraz to, czy masz w swoim otoczeniu prawdziwych męskich przyjaciół a jeśli nie to jak to zmienić?
  • Spojrzysz inaczej na swoją pracę i to czy jesteś jej niewolnikiem, czy zajmujesz się nią z sercem?
  • I wreszcie przyjrzysz się swojemu wolnemu duchowi, który łączy Cię z naturą i tym co daje mężczyźnie siłę.

Czy jest mi to potrzebne?

Jakim osobom jest dedykowany warsztat?

Dla?

Jeśli poszukujesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące: ojcostwa, relacji z bliskimi, aktywności zawodowej, seksualności i czujesz potrzebę nawiązania wartościowych relacji z podobnymi sobie mężczyznami? Zapraszamy Cię na warsztat. Nasze poszukiwania doprowadziły do wielu odpowiedzi ale przede wszystkim pozwoliły zadać sobie ważne pytania. To właśnie one stanowią ramę tego dwudniowego treningu.

REKOMENDACJE

Sprawdź opinie o warsztacie

Opinie

Decyzja o udziale w warsztacie prowadzonym przez Jacka to jedna z najlepszych decyzji, jakie podjąłem w swoim życiu. Szczerze polecam – niesamowite wrażenia.

Bardzo dziękuję za warsztaty. Były naprawdę super, nie myślałem że mogę być tak bardzo zaangażowany w spotkaniu z innymi nieznanymi mężczyznami. Odkryłem w sobie takie uczucia, o których nie miałem pojęcia, i to że mogłem się tymi uczuciami podzielić.

W wieku 44 lat zobaczyłem siebie innego, nie tak wspaniałego jakim chciałbym się widzieć, ale za to prawdziwszego. Nie skuliłem się przez to jak pluszowy miś pozbawiony męskich gonad wręcz przeciwnie – patrząc na swoją niedoskonałość wyprostowałem się i poczułem właściwy ciężar w kroku. Panowie, to nawet nie jest kwestia rozważań czy warto czy nie warto? Na tym warsztacie po prostu trzeba być!