CZYM JEST WARSZTAT

Kilka słów wstępu

Opis

Rodzicielska codzienność często przypomina bieg chomika w kołowrotku. Ilość spraw do załatwienia jest tak duża, że dzieciństwo naszych dzieci i własne rodzicielstwo ucieka nam między placami. Co zrobić, żeby nie przegapić czasu budowania relacji z dziećmi? Jak te relacje budować efektywnie? Skąd brać siłę, żeby czerpać satysfakcję z rodzicielstwa mimo przeciążeń? W jaki sposób stawać się ojcem jakim samemu chce się być, a nie pod dyktando innych osób? Jeśli chcesz się zatrzymać i na nowo poukładać swoje rodzicielstwo, to te warsztaty są dla ciebie!

 

Warsztat przygotował i prowadzi MIKOŁAJ FOKS, który o sobie pisze tak:
Od 8 lat prowadzę rodzicielskie warsztaty, konsultacje, bloga oraz audycje – najpierw przez 7 lat w Polskim Radiu (400 wydań), a obecnie własny podcast. Dla firm prowadzę szkolenia z zarządzania projektami, warsztaty strategiczne i sesje coachingowe. Jednak tym co zawodowo daje mi największe poczucie sensu i sprawczości jest praca rozwojowa z mężczyznami, głównie w obszarze ojcostwa. Jestem mężem i tatą pięciorga dzieci.

Sprawdź korzyści

Uczestnicząc w tym warsztacie:

Korzyści
– Spiszesz swoją wizję ojcostwa, czyli to jakim rodzicem tak naprawdę chcesz być.
– Zdefiniujesz swoje ojcowskie mocne strony i to jak z nich korzystać.
– Dowiesz się co zrobić, żeby rodzicielstwo stawało się źródłem satysfakcji.
– Wypracujesz strategiczne działania do 7 ważnych obszarów rodzicielstwa.
– Stworzysz długofalowy, strategiczny plan budowania relacji w rodzinie.
– Określisz kroki by nie przegapić dzieciństwa swoich dzieci i własnego rodzicielstwa.
– Nauczysz się jak budować w dzieciach sprawczość dzięki rodzinnemu planowaniu.

Czy jest mi to potrzebne?

Jakim osobom jest dedykowany warsztat?

Dla?

Z tych warsztatów z powodzeniem skorzystają ojcowie dzieci w każdym wieku, a nawet Ci, którzy szykują się na narodziny pierwszego dziecka. Najczęstszymi uczestnikami są mężczyźni, którzy czują frustrację w nadmiarze rodzicielskich obowiązków oraz doświadczający przełomu w rodzicielstwie: początek wieku szkolnego dziecka lub wejście w wiek nastoletni, kryzys w związku rodziców, czy duża zmiana osobista np. zawodowa.