CZYM JEST WARSZTAT

Kilka słów wstępu

Opis

„Być kobietą, być kobietą” – śpiewała niegdyś Alicja Majewska. To było o kobietach ale też w tekście pojawiały się odniesienia do relacji z mężczyznami. Być z kobietą, naturalna potrzeba towarzysząca mężczyznom od początku istnienia naszego gatunku. Zwykle potrzeba ta z całą mocą odzywa się w młodych mężczyznach w chwili, gdy wchodzą oni w okres dojrzewania. Wiele wskazuje na to, że w czasach, kiedy powstawała wspomniana piosenka, to bycie z kobietą stawiało przed mężczyznami nieco inne wymagania niż ma to miejsce współcześnie. Kobiety się zmieniły a w związku z tym sposób budowania z nimi zdrowych relacji też już nie jest taki oczywisty. Mimo wielu zmian nadal aktualna jest silna potrzeba stworzenia z kobietą silnego, satysfakcjonującego i trwałego związku. Jak taki stworzyć?

Sprawdź korzyści

Uczestnicząc w tym warsztacie:

Korzyści
  • Dowiesz się, jakie błędy popełniają mężczyźni, na różnych etapach trwania relacji z kobietami i jak ich unikać.
  • Zrozumiesz, w jaki sposób współcześni mężczyźni „mylą” swoje parterki z matkami i jakie to przynosi konsekwencje.
  • Odkryjesz, jakie bariery przeszkadzają Ci w tworzeniu bliskości z kobietą i co można z nimi zrobić.
  • W jaki sposób budować w związku równowagę pomiędzy bliskością a autonomią.
  • Dowiesz się, czy lepiej być „czułym” czy „barbarzyńcą” czy może jedno i drugie – czyli czego w mężczyznach poszukują kobiety
  • Spojrzysz też inaczej na typowe „gry małżeńskie”, w które mężczyźni grają z kobietami a kobiety z mężczyznami i zastanowimy się nad tym, jak się w nie nie wikłać.
  • Będziesz miał okazję zrozumieć co to są potrzeby relacyjne, sprawdzić jakie są Twoje i w jaki sposób możesz zadbać o ich realizowanie w związku z kobietą.

Czy jest mi to potrzebne?

Jakim osobom jest dedykowany warsztat?

Dla?

To warsztat dla mężczyzn, którzy są samotni ale chcą od samego początku, świadomi budować satysfakcjonująca relację z kobietą. Są już w związkach i doświadczają w nich trudności, które chcą rozwiązać. Takich, którzy mają trudność w utrzymaniu trwałej relacji z kobietą. Ale też takich, którzy od lat budują relację ze swoją partnerką i chcą poprawić jej jakość. A także dla mężczyzn, którzy słyszą od swoich partnerek, że: „jest coś z nimi nie tak” albo „są za mało męscy.