Open top menu


Jacek MasłowskiWszędzie dokoła nas słychać, że nastał czas kobiet, że nasza męskość przeżywa poważny kryzys… Każdy z nas na swój własny sposób może się do takich stwierdzeń ustosunkowywać. Jedno wydaje się dziś pewne, świat stawia przed nami inne niż dotychczas oczekiwania, którym staramy się sprostać jako mąż, partner, ojciec, człowiek sukcesu… ale różnie nam się to udaje. Sam, będąc mężczyzną, zdaję sobie sprawę z wielu ograniczeń, które w sobie nosimy. I zdaje sobie również sprawę z tego, jak trudno być mężczyzną we współczesnym świecie. Wiem też, że niełatwo jest się do tego przyznać przed samym sobą, do tego, że czuję się czasem bezsilny, a jeszcze trudniej poprosić o mądrą pomoc. Dlatego zapraszam Cię na warsztaty rozwoju osobistego realizowane we współpracy z Warszawskim Ośrodkiem Psychoterapii i Psychiatrii, wyłącznie w męskim gronie, prowadzony przez mężczyznę, który pomoże Ci rozwiązać męskie problemy. Zapraszam!  Jacek Masłowski, prezes Fundacji Masculinum


Dzięki udziałowi w warsztacie Męskość spojrzysz inaczej na:
 • Stan swojej relacji z ojcem i tego co z niej na dziś dla Ciebie wynika?
 • Własną seksualność i to czy jesteś z nią blisko czy może oddałeś ją komuś lub czemuś we władanie?
 • Relację z partnerką i to czy traktujesz ją na równych prawach?
 • Przyjaźń pomiędzy Tobą a innymi mężczyznami – czy masz w swoim otoczeniu prawdziwych męskich przyjaciół a jeśli nie to jak to zmienić?
 • Swoją pracę i to czy jesteś jej niewolnikiem, czy zajmujesz się nią z sercem?
 • I wreszcie przyjrzeć się swojemu wolnemu duchowi, który łączy Cię z naturą i tym co daje mężczyźnie siłę.

Dla kogo:

Większość mężczyzn nie ma życia. Zamiast niego jest tylko wielkie udawanie. Kiedy mężczyzna jest głęboko nieszczęśliwy, potwornie zaniepokojony, zupełnie samotny lub zdezorientowany, często udaje, że jest na odwrót aby nikt nic nie zauważył. – Steve Biddulph

Jeśli poszukujesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące: ojcostwa, relacji z bliskimi, aktywności zawodowej, seksualności i czujesz potrzebę nawiązania wartościowych relacji z podobnymi sobie mężczyznami? Zapraszam Cię na warsztat. Moje poszukiwania doprowadziły mnie do wielu odpowiedzi ale przede wszystkim pozwoliły mi zadać sobie ważne pytania. To właśnie one stanowią ramę tego dwudniowego treningu.

Zgłoś się już dziś
Uczestnicząc w tym warsztacie:
 • Odkryjesz swoje męskie potrzeby i wartości.
 • Pozwolisz sobie na pełniejsze korzystanie z potencjału swojego męskiego ducha i energii.
 • Zrozumiesz w jaki sposób budować wartościowe relacje, jak realizować się w roli kompetentnego ojca i partnera.
 • Doświadczysz dawno ukrytych uczuć i emocji.
 • Będziesz miał okazję nawiązania głębokich, męskich przyjaźni.

Prowadzący:

Jacek MasłowskiJacek Masłowski – filozof, psychoterapeuta, coach. Pełni funkcję prezesa Masculinum od momentu powołania Fundacji. Ukończył filozofię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz liczne kursy w zakresie psychologii, psychoterapii i rozwoju i efektywności innych. W Masculinum odpowiada za bieżące funkcjonowanie Fundacji oraz planowanie strategicznych inicjatyw, a także nadzoruje merytoryczny zakres warsztatów.


Opinie:

 • Decyzja o udziale w warsztacie prowadzonym przez Jacka to jedna z najlepszych decyzji, jakie podjąłem w swoim życiu. Szczerze polecam – niesamowite wrażenia.
 • Bardzo dziękuję za warsztaty. Były naprawdę super, nie myślałem że mogę być  tak bardzo zaangażowany  w spotkaniu z innymi nieznanymi  mężczyznami. Odkryłem w sobie takie uczucia, o których nie miałem pojęcia, i to że mogłem się tymi uczuciami podzielić.
 • W wieku 44 lat zobaczyłem siebie innego, nie tak wspaniałego jakim chciałbym się widzieć, ale za to prawdziwszego. Nie skuliłem się przez to jak pluszowy miś pozbawiony męskich gonad wręcz przeciwnie – patrząc na swoją niedoskonałość wyprostowałem się i poczułem właściwy ciężar w kroku. Panowie, to nawet nie jest kwestia rozważań czy warto czy nie warto? Na tym warsztacie po prostu trzeba być!


Zgłoś się:
 • Koszt – 690 złotych brutto
 • Czas – 15-16.02.2019 r., 10:00-17:00
 • Miejsce – Warszawa, okolice Placu Wilsona

Szczegółowe informacje organizacyjne zostaną przesłane zgłoszonym osobom. Aby się zgłosić, wpisz dane w poniższym formularzu i dokonaj płatności.